Strona główna  Katalog produktów  Programy sieciowe Sklep on-line Częste pytania Kontakt i o nas

Bomber 3
Kup teraz!

Bomber 3 to nowa wersja gry Bomber,
znanej z programu Mistrz Klawiatury II

  • Całkowicie na nowo napisana z wykorzystaniem .NET Framework
  • Nowa, wysokiej jakości grafika
  • Dowolnie skalowalne okno lub tryb pełnoekranowy bez utraty jakości grafiki
  • Gra metodycznie zgodna z Mistrzem Klawiatury II
  • Poziomy trudności od początkującego do mistrza
  • Dla jednego lub kilku graczy
 
Kliknij aby powiększyć

Bomber 3 Główne okno i menu

Bomber 3 Wybór poziomu trudności, zakresu liter i scenerii

Bomber 3 Poziom łatwy - bomby na wolnych spadochronach

Bomber 3 Poziom średni - bomby szybsze na mniejszych spadochronach

Bomber 3 Lista wyników - Top 10

Bomber 3 Pomoc i wskazówki metodyczne

linia

Bomber to gra edukacyjna rozwijająca umiejętność szybkiego uderzania we właściwe klawisze bez patrzenia na klawiaturę. Umiejętność ta stanowi podstawowy warunek opanowania szybkiego, bezbłędnego i bezwzrokowego pisania na klawiaturze komputera.

Jest to gra działająca niezależnie od Mistrza Klawiatury, ale może stanowić jego atrakcyjne uzupełnienie. Została na nowo napisana z wykorzystaniem .NET Framework. Jest dużo bogatsza od wersji wbudowanej w Mistrzu Klawiatury II. Uruchamiana jest w oknie, które można dowolnie skalować bez straty jakości grafiki lub w trybie pełnoekranowym.

Celem strategicznym gry jest możliwie jak najdłuższa obrona miasta lub innego kompleksu strategicznego przed zburzeniem. Spadające bomby unieszkodliwiamy klawiszem odpowiadającym literze lub znakowi namalowanemu na bombie. Na niższych poziomach bomby spadają wolno na spadochronach i jest ich niewiele. Na kolejnych coraz szybciej i jest ich coraz więcej. Nie ma czasu patrzeć na klawiaturę!

Biorąc pod uwagę użytkowników, korzystających z gry równolegle z Mistrzem Klawiatury II, wzbogacanie ilości liter na spadających bombach jest takie samo jak kolejność liter wprowadzanych w kursach Mistrza Klawiatury II.

Dla użytkowników, korzystających wyłącznie z gry, dołączyliśmy też wskazówki metodyczne, które będą pomocne w opanowaniu bezwzrokowego i bezbłędnego pisania. Pomogą one zresztą również uzyskiwać w grze coraz lepsze wyniki.

Choć gra Bomber może w istotny sposób przyczynić się do bezwzrokowego posługiwania się klawiaturą, wszystkich poważnie zainteresowanych opanowaniem szybkiego, bezbłędnego i bezwzrokowego pisania zachęcamy do zakupu również programu Mistrz Klawiatury II, który uczy tej umiejętności w sposób bardziej wszechstronny.

Zgodny z Windows 7   [Rozmiar: 18709 bajtów]

Gra jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi wersjami Windows od Windows XP do Windows 10, zarówno w wersjach 32 jak i 64 bitowych.


        Kup pełną wersję w naszym sklepie on-line
 

Strona domowa     Produkty     Produkty sieciowe     Pliki do pobrania     Sklep on-line     Częste pytania     Kontakt i o firmie    
    Copyright © 2008-2014 by Nahlik Soft